Zeman a jeho Číňané jsou čím dál směšnější

Miloš Zeman slaví s Číňany, tajné služby pár hodin před tím varovaly před Čínou. ()

Stále více k smíchu je Miloš Zeman a jeho Číňané, které má raději než svoji zemi. Že České republice Čína neustále vyhrožuje, je drzé a troufalé. Že jí ale vyhrožuje vlastní prezident, to je opravdu velké zoufalství. Zeman řekl, že v reakci na zrušení smlouvy mezi Prahou a Pekingem prý Číňané přestanou sypat peníze do fotbalové Slavie.

Má to být trest. Číňané tedy využijí toho, že v ČR koupili fotbalový klub, a potrestají jeho fanoušky za to, že si Praha dovolila zrušit smlouvu. Dětinské a trapné asi tak, jako kdyby tuto odvetu vymýšlelo osazenstvo Pražského hradu. Naprosto dokonale tato čerstvá odveta navazuje na předchozí, rovněž velmi legrační trestíček. To když Číňané zrušili koncerty České filharmonie v jejich zemi. Tehdy také ČR velmi trpěla.

V souvislosti s Čínou by měl Miloš Zeman spíše dělat nenápadného a měl by mlčet. Nic z toho, co sliboval, se totiž nestalo. Číňané měli v ČR investovat velké peníze. Nakonec sem doputoval jen zlomek peněz a ty navíc nepoužili do projektů, které by nějak pomohly České republice. Šlo jen o pouhé akvizice. Nemovitosti, nebo zmíněná Slavie.

Chtělo by se říci, no a co? Ať si se Slavií dělají, co chtějí. Jde o jejich investici. Rovná páteř a suverenita je víc než fotbal.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]