Tomio Okamura jásá. Miloš Zeman jede na sjezd jeho strany prosit členy SPD o podporu při prezidentských volbách. Pomáhá tak legitimizovat podivnou stranu, která bývá označována za extrémistickou. Tomio Okamura je navíc předseda, který má údajně velmi úzké vazby na Kreml. Podle jeho bratra má dokonce pracovat na základě zadání Rusů.

Členové SPD s oblibou šíří dezinformace a ruskou propagandu. Ve sněmovně se zatím ukazují jako pozoruhodné bytosti. Jeden poslanec nevysloví bez chyby jedinou větu, další poslankyně vydává lascivní videa, další mluví o lidovcích jako o podsvinčatech, a tak dále. Tyto lidi bude Miloš Zeman prosit o podporu. A oni mu jí asi dají. Vždyť on je jejich a oni jsou jeho.

Všichni společně šíří ruskou propagandu, Okamurovci nás chtějí dostat z NATO a EU. Miloš Zeman se zase jezdí klanět Rusům. Zeman a SPD jsou jedna parta. Na tom, že je jede prosit o hlasy není nic zvláštního.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora