Zeman lže už i o Karlu Gottovi a České televizi

repro ČT

Miloš Zeman opět lže | FOTO: repro ČT

Další lež. Prezident Miloš Zeman si premiérovi Babišovi a Janu Hamáčkovi postěžoval, že „Česká televize vždycky něco natočí a pak to ustřihne“. Konstatoval, že ČT odvysílala pořad s Karlem Gottem a když známý zpěvák na konci říkal, ať žije pan prezident, ČT prý jeho slova ustřihla. Jenže když si Zeman stěžoval, jeho slova zachytila kamera.

A Česká televize vše v pořadu 168 hodin připomněla. Jde tak o další důkaz, že prezident Zeman má problémy s pravdomluvností. Na konci rozhovoru Gott po přečtení dopisu od Zemana skutečně říká: Ať žije pan prezident“. A Česká televize nic neustřihla, jeho slova zazněla bez jakékoliv úpravy nebo zásahu. Video koluje na sociálních sítích. Najdete ho ZDE.

Zeman lže poměrně často. Vzpomeňme neuvěřitelně trapnou kauzu Peroutkův neexistující článek, kauzu Novičok, jeho lži a urážky tuzemských tajných služeb, lži o nepomoci Komenského škole ve Vídni od bývalého primátora Häupla, a tak dále.

Bohužel je to tak, že pán, který visí na zdech ve třídách a učebnách po celé zemi, nejde žákům a studentům příkladem vůbec v ničem. Lže už i v takových margináliích, jako je rozhovor Karla Gotta v televizi, jen aby mohl urazit nenáviděnou ČT.

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner