Zeman oslaví Listopad doma, sám a v tichu. Nic jiného mu ani nezbývá

ČTK

Miloš Zeman | FOTO: ČTK

Miloš Zeman bude 17. listopadu doma, sám a v tichosti. Tak oslaví prezident České republiky výročí nejvýznamnější události své země za posledních několik desítek let. Ono mu totiž ani nic jiného nezbývá. Nikdo na něj v centru Prahy na největších oslavách rozhodně čekat nebude. Není totiž prezidentem všech Čechů, je prezidentem, který zemi rozdělil na dva nesmiřitelné tábory a podkopává její základy.

Miloš Zeman totiž ani nemá moc co slavit. Kvůli revoluci má teď mnohem více práce s tím, aby pomohl Rusům získat zpět silný vliv v ČR. Musí poslouchat a číst nepříjemné komentáře po tom, co jmenoval premiérem estébáka, kterého drží u moci bolševici.

Ostuda, kterou Miloš Zeman páchá své zemi se o nadcházejícím víkendu znovu prohloubí. Už nemá ani snahu 17. listopad nějak uctít. Bude sám v Lánech ve své hořkosti. Nechá svého mluvčího, aby urážel lidi, pro které je 17. listopad nejdůležitějším dnem v životě. Ovčáček bude opět plivat na slušné a normální obyvatele této země.

A co víc, výročí neoslaví ani premiér. Na prominentního komunistu a estébáka na Václavském náměstí také nikdo nebude čekat. Pojede se nejspíš schovat na Slovensko. Bude to zřejmě lepší, než to, co předvedl v loňském roce. Na Národní třídu se vydal v noci, aby nepotkal odpůrce. V noci, nenápadně, jako pravý agent.

Je ostudou Zemana a Babiše, že výročí uctila v Praze i prezidentka Slovenska Zuzana Čaputová a reakce na ni byly velmi pozitivní a přátelské. Zeman nemá na to na Národní přijít. Babiš, pokud se tam vydá, bude to jistě znovu pod rouškou tmy, případně s velkým kordonem policistů. Reakce na něj a na Zemana rozhodně přátelské nebudou. V loňském roce lidé vyhodili věnce od nich do koše.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner