Zeman podpořil Babiše proti Evropskému parlamentu. Ovčáček jásá

ČTK

Jiří Ovčáček nám na svém twitteru oznámil radostnou zprávu: „Prezident Miloš Zeman telefonoval s premiérem Andrejem Babišem, aby ho podpořil ohledně nedávné rezoluce Evropského parlamentu.“ Doloženo je to odkazem na článek v Parlamentních listech. Co jsme taky mohli čekat jiného.

Parlamentní listy dnes před čtvrtou jásají v titulku: „VÍME PRVNÍ Střet zájmů? Kdepak! Zeman se právě postavil za Babiše. Proti Bruselu.“

FORUM 24

Pak se tam můžeme dočíst: „Premiéra ve sporu přímo podpořil prezident Miloš Zeman a ministerskému předsedovi telefonoval z lánského zámku. ‚Postoj pana prezidenta je jednoznačný. Po hlasování o této nezávazné rezoluci Evropského parlamentu pan prezident vyjádřil panu premiérovi osobně podporu, a to v telefonickém rozhovoru ze zámku v Lánech,‘ konstatoval pro ParlamentníListy.cz mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Podle našich informací byl telefonát přímo iniciován prezidentem.“

Kdo jiný by takovou novinu s hrdým „víme první“ měl přinést než známý dezinformační web, který Zemana a Ovčáčka miluje. Láska je to vzájemná. Označení „dno“ už přestává mít smysl, spíše jde o bažinu nekonečné hloubky. Zeman se ale odkopal hezky, ačkoliv to docení jen ti, kdo nejsou fascinováni jeho všelidovou „osobností“. Zemanovi nevadí střet zájmů, nevadí mu čachry s dotacemi. Aspoň to dává najevo. Co si myslí, těžko říct. Přezkoumat jeho duševní pochody není možné, tak můžeme jen rekonstruovat z občasného dění.

Je to ale pozoruhodné spojenectví. Kdo na koho co ví, kdo koho kvůli něčemu potřebuje, o tom se dá spekulovat. Jisté ale je, že tihle dva škrtiči demokracie se hledali, až se našli. Že by kvůli moci klidně jeden přiškrtil druhého, o tom se dá také sotva pochybovat.

Zemanova komedie s tím, jak je eurofederalista, a někdejší tažení v rámci „akce čisté ruce“ jsou a vždycky byly fraška. Je to jen krmivo pro nepříliš myslící lidi. V podstatě jde o to, aby se úzký kroužek pijavic mohl přisát a držet se co nejdéle, aby si ze zdrojů tyhle bytosti nasály co nejvíc.

Čtenáři Parlamentních listů se k všeobecnému jásotu připojují. Citujeme bez jazykových úprav:

Jan Martin: Zeman je prezidentem ne svém místě a nenechá se vláčet bruselskými idioty!

Atas9: Ti blbci co panáčkují proti českým zemědělcům by potřebovalo vyprášit kožich. Protože Babiš je premiér a není zemědělec, je každá prasečinka co dělají Piráti nebo Zdechovský sprostý útok na naše zemědělaství konkurující západném pobíračům daleko větších dotací. Takovému udavačství a podrazům musíme čelit ve volbách a dát ANO tu největší podporu. A co nejmenší udavačům a podrazákům. Je třeba parlament vyčistit a dát mu tu pravou formu, sloužit lidem své země.

medard: Ještě si všichni totiž budou říkat zlatej socialismus …!!! Zlatí komunisti !!! Jdětě už do háje s těma blbostma ! Chci novou revoluci a potlačení vlivu EU. Co nám mají cizáci v ČR co předepisovat. Zde demokraticky rozhoduje většina občanů. Českých. Nikdo jiný……. Chci také potlačení vlivu různých menšin a obskurních aktivistů. Většina v demokracii vládne. Komu se to nebude líbit, vystěhovat do země původu

Konec citátu. Pijavice svému lidu rozumějí a prostomyslní jedinci nepochopili, že jsou vysáváni i oni.

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner