Zeman s Babišem rozdělují společnost, říká Tomáš Klus

ceskatelevize

Tomáš Klus | FOTO: ceskatelevize

Zpěvák Tomáš Klus vydal nové album s názvem Živ Je, vůbec první záznam z koncertu, kterých má za rok mnoho. Serveru Aktuálně.cz poskytl rozhovor, v němž se mj. vyjádřil i k politické situaci.

Klus se k politice vyjadřoval vždy, napsal například píseň Pánubohudooken, která se stala jakousi hymnou lidí nespokojených se společenskou situací – kritizoval v ní totiž téměř všechny zleva doprava.

Po zvolení Miloše Zemana prezidentem napsal kritickou píseň Žabí král – a právě k tomu serveru Aktuálně.cz řekl: „To, jak Zeman s Andrejem Babišem rozdělují společnost, není správné. Hrozně rád bych se někdy setkal s voličem Miloše Zemana a poslechl si, proč se pro něj rozhodl. Mě to vážně zajímá! Stojím o otevřenou diskuzi mimo mou sociální bublinu. Ale bohužel jsem ještě žádného takového člověka nepotkal.“

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner