Jen pár hodin stačilo Miloši Zemanovi, aby se po vystoupení na Žofínském fóru, kde byl naprosto střízlivý, dostal do své obvyklé „formy“. V pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov prezident opět urážel všechny možné politiky a premiéra Sobotku dokonce připodobnil ke „svini“, která někoho vyhazuje z bytu kvůli nefungujícímu vztahu.

Hlava státu znovu dokázala, jak si neváží českých občanů. Nevydrží totiž být střízlivý ani při natáčení pořadu, který se každý týden objevuje na obrazovkách komerční televize. V rozhovoru s majitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem předvedl znovu trapné a ostudné chování.

Hned na začátku se Zeman pustil do hodnocení práce současné vlády a nešetřil kritikou. Při přirovnání krize ve vládě to ovšem velmi přehnal. Premiéra Bohuslava Sobotku totiž nepřímo označil za svini, která ze vztahu, jenž fungoval téměř čtyři roky, vyhodil svého partnera.

Při dalším hodnocení ministrů už si sice odpustil vulgarismy, ale kritikou dál nešetřil. Jako nejhorší šéfy rezortů označil jednoznačně Daniela Hermana a Mariana Jurečku. Jediný, kdo si zasloužil Zemanovu pochvalu, byla ministryně Karla Šlechtová, které se prezident snažil udělat reklamu.

V další části pořadu Zeman ještě stačil označit inkluzi za zločin na postižených dětech a předsedu vlády Bohuslava Sobotku nazvat Bohumilem.

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora