Zeman se předvádí na lyžích. Víc aranžované to snad být nemohlo

Facebook

Miloš "sportsman" Zeman | FOTO: Facebook

Hlava státu se zřejmě rozhodla ukázat svým voličům, že je v plné síle, než je 10. března rozveselí svou opětovnou kandidaturou na prezidenta. Nechal se proto vyfotit, jak holduje zimnímu sportu a v olympijské bundě prohání své běžky. Dojem ze snímku ovšem kazí fakt, že se dá sotva věřit tomu, že by vznikl během skutečné Zemanovy kratochvíle.

Vzhledem k tomu, že se neustále hovoří a píše o prezidentových problémech s nohama a k jeho neodmyslitelným proprietám patří hůlka, nezdá se pravděpodobné, že by najednou na lyžích pookřál. Zde měl sice hůlky dvě, ale strnulý výraz nasvědčuje tomu, že šlo pouze o akci „vyletí ptáček“ a zase rychle do tepla.

Pro rychlou akci je podle snímku připraven i automobil, kam se Zeman mohl rychle „evakuovat“, a po zdařilé propagaci svého sportovního výkonu odjet někam na cigárko. To je po vrcholném výkonu třeba. Velkou radost z úspěšného focení musel mít i opodál stojící bodyguard, který hlídal pohodlný skluz pana prezidenta.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner