Zeman trpí dehydratací a už nemá mobil. Starají se o něj jeho lidé dobře?

Miloš Zeman (profimedia.cz / Michal Růžička)

Miloš Zeman | FOTO: profimedia.cz / Michal Růžička

Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček předložil informaci týkající se zdravotního stavu Miloše Zemana. Zpráva uvádí klasicky, že je prezident v pořádku, jen má známou neuropatii. A ten týden je ve špičkovém zdravotnickém zařízení asi jen tak. To se tak stává, když člověku nic není.

Zajímavé ale je, že Ovčáček přiznal, že je Zeman vyčerpaný. Nabízí se otázka, z čeho asi tak. A druhou věcí, kterou Ovčáček přiznal, je únava hlavy státu: „Zmíněná vyšetření nezjistila žádné onemocnění nebo jakékoliv jiné problémy, které by prezidenta republiky ohrožovaly na životě. Prezident republiky podle zjištění lékařů trpí dehydratací a mírným vyčerpáním.“

Týdeník FORUM | FOTO: FORUM 24 (FORUM 24)

Proč prezident trpí dehydratací? Rodina Miloše Zemana a jeho obdivovatelé by se měli intenzivně zabývat tím, kdo a jak o prezidenta pečuje a proč trpí dehydratací. Je to další poněkud zneklidňující informace týkající se Miloše Zemana.

Tou předešlou je sdělení, že Miloš Zeman už nemá svůj mobilní telefon. Nemá spojení se světem, s vládou, s NATO, s nikým. Je závislý na tom, aby mu jeho kancléř nebo Nejedlý s neznámou funkcí a posláním půjčili svůj telefon. Nedůstojné? Ano.

K tomu, že prezident a vrchní velitel ozbrojených sil nemá spojení s vládou a kýmkoliv dalším teď tedy přibyla informace, že prezident trpí dehydratací. Je odříznutý od světa. Nikam nejezdí, nikam nelétá, protože ho do normálního letadla jeho tým nedostane. Počítač nepoužívá, protože jediné, co v něm našel, bylo dětské porno. Zůstal mu jen teletext. Není to trochu málo? A co se dozvíme příště?

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]