Na Miloše Zemana ve volební místnosti tentokrát nevyskočila žádná obnažená dívka s nápisem Zeman je putinova dě*vka na prsou. Takže to byl opět klasický Zeman. Svoji chatrnou chůzi komentoval slovy: Dneska se mi dobře chodí“. Jeho občanský průkaz komisi předávala manželka. Při rozhovoru s redaktorem České televize byl tradičně arogantní.

Zeman vyzval občany, aby šli volit, jinak prý přijde peklo na zemi, protože jiní volit půjdou. Logické by bylo vyložit si jeho varování tak, že pokud lidé nepřijdou volit, zvítězí opět Andrej Babiš a s ním přijde peklo na zemi. Vždyť co je horší ostuda pro republiku, než to, že trestně stíhaný premiér saje státní pokladnu a podle policistů krade evropské dotace?

Zemanovo peklo na zemi je tedy jasné. Obviněný premiér posílí a jeho šikovné prsty se budou ještě více věnovat penězům Evropské unie. A to je peklo na zemi.

Lidé by si tak měli vzít moudrá slova moudrého státníka k srdci a kdo nebyl volit včera, měl by to zvládnout dnes do 14 hodin, jinak přijde peklo na zemi! Pan prezident má tentokrát skutečně pravdu.

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora