Zeman už na Hrad zřejmě nikdy nepřijede. Otevřou se tam zahrady

Prezident Miloš Zeman se svým mluvčím Jiřím Ovčáčkem (ČTK)

Prezident Miloš Zeman se svým mluvčím Jiřím Ovčáčkem | FOTO: ČTK

Jiří Ovčáček má radostný den, a tak nám to na twitteru napsal: Dobrá zpráva! Pražský hrad otevírá od 2. dubna 2021 zahrady, Horní Jelení příkop a ruší plošné kontroly! A vyzdobil to čtyřlístkem. Zřejmě rovnou verze pro děti.

Možná má Ovčáček prostě radost, že konečně může dělat svou práci. Jinak totiž nemá moc o čem psát, protože aktivity našeho pana prezidenta se blíží nule. Mluvčí nemá o čem mluvit a na dotazy odpovídá nerad. Musí se tedy spokojit s chrlením různých náboženských pouček na úrovni prvního stupně základní školy, spílání opozici, odhalování genderové ideologie a neomarxismu. Ale teď se konečně otevřou zahrady, tak aspoň něco.  „Kancelář prezidenta republiky tímto krokem přispívá k rozšíření oblastí, které mohou v době lockdownu sloužit jako místo pro relaxaci, odpočinek, modlitbu či procházku v přírodě s unikátní flórou,“ uvedl bezprověrkový kancléř a budovatel černých rybníků Vratislav Mynář.

Eric Drooker

Proč už se nebudou konat ty prapodivné kontroly a zmizí omezení, kvůli kterým byly celé areály uzavřeny jak za Gustáva Husáka, může mít dvojí vysvětlení.

Covid způsobil vyhynutí světového terorismu, nebo, což je jistě pravděpodobnější, velký vůdce a hlava boje proti světovému terorismu, islámskému, americkému, fašistickému, bruselskému, banderovskému, ukrajinskému, běločešskému a opozičnímu V. V. Putin zavedl na celém světě mír a bezpečí.

Druhá možnost je, že pan prezident Miloš Zeman se rozhodl, že už na Hrad nikdy nepřijede, takže nehrozí, že by byl rušen ve své činnosti pro vlast, tedy vlastně několik vlastí.

Zlí jazykové (pražská kavárna, tzv. demokratická opozice, neomarxisté a čučkaři z BIS) se možná podivovali, proč by si terorista neposloužil jako terčem těmi frontami lidí, když jsou tam všichni tak hezky pohromadě.

Eric Drooker

To je ale nesprávné uvažování. Pan prezident ve své genialitě, která je nad naše chápání, dokázal v Akci čisté ruce očistit národ, zachránit nás vodními děly v pohraničních hvozdech před migranty vedenými Drahošem a sudetskými Němci vedenými Schwarzenbergem, odhalit výrobu novičoku v Česku a zrádnou kliku, která chce decimovat národ upíráním vakcíny Sputnik V.

Otevření zahrad je definitivním vítězstvím a potvrzením sjednocení národa pod vedením pana prezidenta. Doufáme, že kromě unikátní flory, kterou zmínil pan kancléř, budeme moci na příslušných místech spatřit i místní vzácnou faunu. Snad tedy někdy Martin Nejedlý a Jiří Ovčáček vyrazí taky na sluníčko a my se budeme moci na vlastní oči přesvědčit, že ty postavy skutečně existují.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články