Zeman už není českým prezidentem. Je to jenom agent Vladimira Putina s českým dabingem

Miloš Zeman a Vladimir Putin (ČTK)

Miloš Zeman a Vladimir Putin | FOTO: ČTK

Prezident ČR Miloš Zeman potvrdil, že zájmy Ruska jsou pro něj prioritou a kolaborace je jediným správným označením tohoto nestoudného a vazalského vztahu. Bohužel je hlavou českého státu a týden mlčení prostě využil jenom na to, aby se připravil na skandální zpochybnění legitimity závěrů vyšetřování české policie a zpravodajských služeb.

Kdyby Kreml totiž hledal advokáta pro mezinárodní arbitráž s Českem kvůli případu Vrbětice, dnes ho oficiálně našel a Zeman se k tomu přihlásil takřka v přímém přenosu. „Bez hysterie a s chladným rozumem“ oznámil národu, že policie má dvě vyšetřovací verze tragédie ve Vrběticích, a pro jistotu, opakovaně zaútočil na Bezpečnostní informační službu jakožto tajnou službu vlastního státu. Týden po oznámení premiéra a vicepremiéra ČR, že Rusko a její rozvědka spáchaly na našem území v roce 2014 sprostý teroristický útok, Zeman odvádí pozornost k bulharskému podnikateli a mluví o dvou agentech s možným neruským pozadím.

Prezident Miloš Zeman  (ČTK)

Především veřejnost ubezpečuje, že nic není prokázáno a je stále možné, že šlo jenom o neodbornou manipulaci při vyskladňování muničního materiálu. Už jen shnilou třešinkou na dortu největšího proruského trolla je pokrytecké obvinění zpravodajské služby BIS, že nikdy ruskou stopu v žádné výroční zprávě nevzpomenula. Říká to ten samý muž, jenž kritizoval tajnou službu za důrazné a opakované varování prezidentovi a vládě ČR, že naše země se stala nekontrolovaným útočištěm a bezpečnou destinací pro operace a pohyb rozvědčíků ruských tajných služeb. Každý rok a v každé výroční zprávě od roku 2013, odkdy se stal Zeman prezidentem.

Zeman se vysmál jejím „domněnkám“ a systematicky pracoval na kompromitaci a cílené politické likvidaci ředitele kontrarozvědky Michala Koudelky. Když se police, státní zastupitelství a tajné služby shodly na tom, že exploze a usmrcení dvou českých občanů je dílem ruské tajné služby, Zeman si počkal týden, aby udělal hlupáky ze všech (včetně premiéra a vicepremiéra) a označil závěr českých vyšetřovatelů za podezření a relativizoval jej existencí jiné vyšetřovací verze. A kdyby to všechno přece jenom byla pravda, Zeman tenhle největší mezinárodní diplomatický skandál novodobého Česka zredukuje na primitivní handl s tím, že Rusy potrestáme vyloučením Rosatomu z tendru na jadernou elektrárnu Dukovany.

Ruský prezident už mluvit víceméně ani nemusí, jeho český protějšek udělal špinavou práci za něj. Vypustil mlhu, kde se ztrácí rozdíl mezi konspiraci a skutečností, zrovnoprávnil dvě absolutně rozdílné vyšetřovací verze a zpochybnil důvěryhodnost české policie a oficiálních tajných služeb. Muž, který se na Hrad dvakrát dostal díky falešnému vlastenectví, primitivní xenofobii a komplexům méněcennosti českého národa, se tak oficiálně stal lokajem cizích zájmů v nejvyšší ústavní funkci v zemi.

Miloš Zeman už není českým prezidentem. Je to jenom agent Vladimira Putina s českým dabingem.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]