Zeman v pondělí odemkne klenoty. Podívejte se, jak při tom vypadal v roce 2013

Jiří Ovčáček ohlásil, že Miloš Zeman v pondělí slavnostně odemkne korunovační klenoty. „Prezident republiky Miloš Zeman společně s ostatními držiteli klíčů odemkne v pondělí dne 15. ledna 2018 Korunní komoru v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha, odkud budou vyzvednuty české korunovační klenoty a poté slavnostně přeneseny k vystavení do Vladislavského sálu,“ uvedl Ovčáček.

Slavnostní představení korunovačních klenotů v roce 2013 bohužel proslavila Miloše Zemana po celém světě. Zpravodajské relace přinesly video s vrávorajícím prezidentem, který se jen těžko udržel na nohou. Ačkoliv Zeman působil, jako by byl opilý (večer před tím byl na večírku na ambasádě Ruska), jeho tým dodnes tvrdí, že byl nemocný. Posuďte sami.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]