Zemana vyšetří v nemocnici. Zhoršil se mu krevní tlak a má bolesti nohou

repro Události ČT

Zdravotní problémy Miloše Zemana se nelepší, spíše se to horší. Tentokrát tato zpráva pochází od něj samotného.

Zeman, který má v sobotu oslavit 75. narozeniny, půjde v úterý do nemocnice. Sdělil to v pořadu Blesk.cz S prezidentem v Lánech. Mají mu udělat krevní obraz.

Zeman řekl moderátorce Veře Renovica, že se mu nelepší bolesti nohou a začal mít nízký tlak. „Pro Blesk Zeman ukázal, jak se mu při odebírání krve třese druhá ruka. ‚Bohužel, musím být sebekritický, jsou to pravdivá slova,‘ řekl prezident, když se ho moderátorka Vera Renovica ptala, co je pravdy na tom, že se jeho zdravotní problémy nelepší a že zanedbává rehabilitace,“ píše se na stránkách Blesk.cz.

„A abych jim učinil zadost, tak v úterý pojedu do nemocnice, neřeknu vám, do které, aby se tam nehoufovali novináři, abych si nechal udělat krevní obraz po delší době,“ řekl Zeman. „Máte pravdu, že nejenomže se mi nelepší nohy, ale ještě špatně slyším. A aby toho nebylo málo, tak mám poměrně nízký tlak, což jsem dříve neměl. Jak vidíte, k té osmdesátce to nějak doklepu. Ale pak už si budu číst ty knížky.“

O zdravotním stavu prezidenta Zemana se spekuluje již dlouho, ale zatím Hrad veškeré vážné problémy odmítal.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner