Zemana vzali na fotbal. Výraz Mynáře a Mynářové je všeříkající

Twitter J. Ovčáčka

Miloš Zeman vysvětluje dceři Kateřině, co se to děje na fotbalovém hřišti. Vratislav a Alex Mynářovi si zápas také užívají. | FOTO: Twitter J. Ovčáčka

Znovu se to stalo. Vždy, když se Miloš Zeman delší dobu neobjevuje na veřejnosti, vynoří se spekulace, proč to tak je. Tak jako v minulých dnech. A tak jako vždy se Zeman opět odněkud náhle vynořil. Jeho tým ho odvezl na zápas čínské Slávie. Jiří Ovčáček rychle zveřejnil fotografie spokojeného prezidenta, jak sleduje hru, usmívá se vesele po boku své dcery a školí ji, co že se to vlastně na té zelené ploše dole děje.

Twitter J. Ovčáček

Hradní fanoušci Slavie. Strhující atmosféra.

Tu dceru, která přerušila studium v Británii, aby byla nablízku svému zcela zdravému otci. Tomu otci, kterému, ač je zcela zdráv, nepomohl ani podivný rekondiční pobyt. Stále ho musí vodit za ruku jeho strážci. A stále má nečekané chování, viz. „rovnání“ Soukupa minulý týden za to, co neřekl.

Pavel Hofman

Jakkoliv jsou na fotografiích od Ovčáčka Miloš Zeman a jeho dcera veselí, všeříkající jsou pohledy Jaroslava Tvrdíka, Vratislava Mynáře a jeho ženy Alexandry. Ta situace zřejmě nebyla ideální. Moc je to tam nebavilo a necítili se tam dobře.

Ale účel splněn. Prezidenta vyvezli mezi lidi, vyfotili a dokázali, jak je na tom skvěle.

Je to smutné, jak Miloš Zeman dopadl. Kolikrát byl za posledních x let na Slávii? Kolikrát na ní byl po tom, co ji koupili jeho čínští přátelé? A kam ho Mynář a spol. vezmou příště? Na Matějské už byl, na běžkách také. Tak možná bruslit? Ano, to by mohlo zabrat.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner