Zemanův dokonalý zdravotní stav se zlepšil. Jde to vůbec?

facebook

Miloš Zeman | FOTO: facebook

V říjnu loňského roku se Miloš Zeman vypravil na rekondiční pobyt do střešovické nemocnice. Po konci návštěvy, která údajně nelze brát jako klasická hospitalizace, lékaři prohlásili, že prezident je zdráv. Trpí jen drobným nechutenstvím, ale to není nic důležitého, co by mělo hlavu státu jakkoliv omezovat. Proč tedy Zeman slíbil své dceři, že se bude o své zdraví více starat, a nyní hovoří o zlepšeném stavu?

Zvláštní ekipa lékařů, která má na starost nejen prohlídky prezidenta republiky, ale i pozitivní výstupy do médií, musí trpět. Doktoři v roce 2019 tvrdili, jak je na tom Zeman dobře, přestože každý občan viděl, že tomu tak není. Logicky se mnozí smáli i zprávě o takzvaném rekondičním pobytu, který prezident absolvoval.

Nejen, že o ničem podobném v nemocnicích napříč republikou nikdo nic neslyšel. Zajímavější byla lékařská zpráva, která jako by popisovala někoho úplně jiného, než koho národ zná jako prezidenta.

Podle informací, které byly na Zemanův povel zveřejněny, jsme měli hlavu státu v naprosto skvělé formě. Nyní však sám „pacient“ potvrdil, že to s jeho zdravotním stavem zas až tak skvělé nebude. Jinak by přeci v rozhovoru pro Blesk nehovořil o tom, že slíbil své dceři, že o své zdraví bude více dbát. To úplně zdravý člověk, kterého trápí maximálně bolavé nohy, neudělá.

Živá voda, která má mít za důsledek i to, že Zeman přibral sedm kilo a opět vyjede do krajů obšťastňovat své fanoušky a ovlivňovat je před krajskými volbami, zabrala. „Tajemství je velice prosté, jeho autorem je profesor Zavoral, což je ředitel Ústřední vojenské nemocnice, a jmenuje se pudink, buď vanilkový nebo čokoládový, a v něm je přimíchána nějaká záhadná substance, která zvyšuje chuť k jídlu,“ sdělil Zeman Blesku. Revitalizované tělo ovšem neznamená i občerstvený mozek. Takový by totiž sám sebe neusvědčil ze lži a veřejně neudělal z několika lékařů zaplacenou stafáž.

Je už směšné, jak Hrad neustále mlží o zdravotním stavu prezidenta. Hlavně hysterické výstupy Jiřího Ovčáčka, které se objeví po každé zprávě o nemocech hlavy státu, jsou nedůstojné. Jediné, co může většinu národa těšit, je fakt, že o moc horší už to snad být nemůže.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner