Státní vyznamenání z rukou Miloše Zemana se pro Ivana Vyskočila zřejmě stalo jakýmsi pověřením, aby hodnotil své kolegy, kteří nesdílejí stejnou lásku k prezidentovi jako on. Dokonce k tomu dostává prostor v dezinformačních Parlamentních listech a může tak svůj hněv dát na odiv veřejnosti. Pochopitelně se nyní „musel“ opřít do herců, kteří se zúčastnili demonstrací proti premiérovi Babišovi.

Vyskočil, který má s demonstracemi svou zkušenost z akcí Tomia Okamury, kde pár desítkám lidí vysvětloval, jak se chce dívat po nezahalených ženách, a také odmítat jakékoliv migranty, považuje ty nynější za zbytečné. Aby ne, když tak rád dává najevo svou oddanost nejen hlavě státu, ale také premiérovi. Babiš je totiž podle něho dobrým hospodářem, který v naší zemi konečně udělal pořádek.

Zmámený herec patrně doufá, že za službu „státu“ dostane kromě metálu od Zemana ještě nějakou další odměnu. Proto neváhá své kolegy pošpiňovat. „To, co předvedla na Václaváku kolegyně Čvančarová, je přinejmenším na Zlatou tělku městečka Horní Dolní u Chomutova. Tak tomu říkáme, když se někomu něco hodně nepovede,“ píše Vyskočil pro dezinformační web a dodal, že nevěděl, jestli se má smát, nebo plakat.

„Hrdinně“ se opřel i do další herečky. „Z Ani Geislerové přímo tryskala neukojená touha, že nemůže hrát na divadle Janu z Arcu. Tak si tu Pannu Orleánskou vždycky střihne, jak říkáme v herecké hantýrce, na nějaké tribuně při demonstraci,“ hodnotil Vyskočil, který však rozhodně neodehrál tolik kvalitních rolí jako populární Geislerová.

Herec si nemohl odpustil ani další útok na Miroslavu Němcovou, kterou uráží velmi rád a často. „Hodně připomíná paní Němcovou, ale ta už může hrát jen tchýni Panny Orleánské,“ pravil „umělec“.

Na paškál si vzal i Vladimíra Polívku, Karla Zimu nebo Jiřího Mádla. Úspěšní herci mu zřejmě leží v žaludku a nemají nárok na svůj názor, pokud se neshoduje s tím jeho.

Místo toho, aby si Vyskočil užil konec své kariéry důstojně, pouští se do „svatého“ boje za Zemana a Babiše, při němž ztrácí nejen dobrou pověst, ale také zábrany a ponětí o tom, o čem hovoří.

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora