Zemřelo jí dítě, na Vánoce se proto vydá na dlouhou cestu a podnikne zvláštní rituál

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Zvláštní setkání zažila mladá žena z Manchesteru. Když se vypravila se svým synem na nákupy, oslovila je cizí dáma, která chlapci věnovala plyšového medvídka. Když vysvětlila, proč to dělá, maminka zůstala stát v němém úžasu. Emotivní příběh popsal deník Manchester Evening News.

Nedělní odpoledne si Chelsea Robinsonová vybrala jako nejlepší moment pro nákupy. Se svým synem Kianem se tak vypravila do centra Manchesteru. Když k nim přistoupila žena se dvěma krabicemi, nevěděla, co může chtít.

Eric Drooker

Neznámá paní se zeptala, zda se pětiletému klukovi líbí plyšoví medvídci. Chelsea odpověděla, že ano, ačkoliv vůbec netušila, co se děje. „Moje přirozená odpověď byla ano, ale proč?“ vzpomíná mladá matka. Cizí žena vzala jednu z krabic od společnosti Build-A-Bear a dala ji Kianovi. Poté teprve vysvětlila, proč maminku se synem oslovila.

Žena přišla o své osmileté dítě právě v Manchesteru, a proto každý rok ve vánoční čas cestuje 70 mil ze svého bydliště do tohoto města na severozápadě Anglie a kupuje dva plyšové medvídky. Jednoho si nechá a druhého věnuje náhodně vybranému dítěti. Připomíná si tak potomka, o něhož přišla.

Pro Chelsea a Kiana se jednalo o obzvlášť emotivní chvíli. Otec pětiletého chlapce totiž letos zemřel při autonehodě. „Nikdy jsem necítila takovou laskavost,“ popsala zážitek vdova na sociální síti.

„Po tom všem, co jsme tento rok prožili, zejména kvůli tomu, že můj milovaný Kian ztratil svého otce, jsem cítila, že jsme propojeni. Dokonce i v tom krátkém okamžiku,“ říká Chelsea. „Věřím, že andělé přicházejí v době nouze, a tentokrát to tak rozhodně bylo,“ dodala.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články