Žena 41 let nakousává manželovi oběd. Když prozradila, proč to dělá, ohromila desetitisíce lidí

Tracy Howellová (FB T. Howellové)

Tracy Howellová | FOTO: FB T. Howellové

Nevinný příspěvek na sociální síti, v němž se objevila fotografie nakousnutého sendviče. Tak mohl skončit status Tracy Howellové, kdyby ke snímku nepřidala i příběh lásky, která trvá již čtyři desítky let. Virál, který se od začátku prosince šíří na internetu, už na facebooku ocenilo přes 26 tisíc lidí. 

Žena z Texasu se na sociální síti pochlubila jedinečnou záležitostí. „Clifford a já jsme manželé téměř 41 let a každý pracovní den mu chystám oběd. Občas jsem se za ním zastavila v práci a dali jsme si jídlo spolu,“ vzpomíná Tracy. 

„Jednou mi manžel řekl, že oběd chutná lépe, když ho sdílíte s někým, koho milujete,“ dodala. Proto jí napadlo, že by mohla udělat něco pro to, aby měl její choť častěji pocit, že si dává jídlo společně se svou paní. „Když jsem jednou připravovala sendvič, kousla jsem si do něj, než jsem ho dala do sáčku. Manžel se vrátil domů s tím, že mu někdo kousnul do oběda, tak jsem mu vysvětlila, že jsem mu tím dala najevo, že jíme společně, i když s ním nemohu být,“ napsala Tracy a strhla tím lavinu emotivních vzkazů, plných podpory.

Nakousnutý oběd připravuje Tracy Howellová manželovi již hodně dlouho. (zdroj: FB T. Howellové)

Texasanka na ně zareagovala ve čtvrtek. „Jsem ohromena a šokována, kolik pozornosti získal můj příspěvek. Pamatuju si, že druhý den měl pět sdílení (nyní je to 95 tisíc) a já nechápala, proč by ho proboha někdo chtěl sdílet. Brzy jsem začala dostávat jedny z nejúžasnějších zpráv od lidí z celého světa,“ vzpomíná Tracy.  

Odpověděla prý na každou z nich a přečetla si i několik úžasných příběhů. „Jediná myšlenka, která mě napadne, když mu připravuji oběd a kousnu mu do sendviče, je, jak moc ho miluju,“ vyznala se Tracy. „Děkuji Bohu za to, že nás před téměř 41 lety dal dohromady a naučil nás trpělivosti najít to dobré a naučit si o všem promluvit místo toho, abychom hodili ručník do ringu, když se časy zhoršily,“ dodala žena v dalším emotivním příspěvku.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články