Žena díky děsivému snu našla tajné dveře ve své práci

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Někteří lidé věří, že sny mohou ovlivňovat jejich životy. Občas se skutečně stane, že je některý výjev z chvil, kdy spíme, skutečně inspirován tím, co jsme prožili, ale málokdy je to naopak. O případě, kdy se ženě vyplnila strašidelná scéna ze snu, informuje The Daily Mirror.

Uživatelka TikToku Miranda se na sociální síti podělila o strašidelný zážitek, který měla její matka. Ta ve svém kosmetickém salonu objevila tajné dveře, které byly skryty za “falešnou” zdí.

Ženu k tomu, aby vybourala část stěny přiměl děsivý sen, v němž viděla cizí těla, ukrytá za schovanými dveřmi. 

Na videu, které @hippieloumom natočila, je vidět, jak se její matka pustila do bourání. Po stržení polystyrenu skutečně nachází dveře, o nichž neměla zdání.

@hippieloumom

MY MOM FOUND A SECRET DOOR #fyp #foryou #foryoupage #tiktok #secretdoor #secret

♬ original sound – Miranda

„Snila o tom, že tady jsou těla a snila, že jsou tu tajné dveře a skutečně je našla,“ říká Miranda. Co se však skrývá za nimi už matka s dcerou nezjistily. Černé dveře totiž nejde otevřít. V dalším videu Miranda odhalila, že vše, co našly za dveřmi, byla jen zeď.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články