Žena důvtipem zachránila neznámou kolemjdoucí před podezřelým mužem

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Téměř každý se ve svém životě setká se situací, v níž přijde do kontaktu s člověkem, který na něj působí nebezpečně. Málokdo se ovšem dokáže takovým lidem postavit. O jedné dívce bez bázně informuje deník The Sun.

Když se dívka, která natočila děsivé video na TikTok, rozhodla pomoci ženě v nesnázích, vůbec netušila, jak to dopadne. Jak uživatelka sociální sítě s nickem „Pikanab“ sama tvrdí, „normálně tyto typy videí nenatáčí“.

Ve chvíli, kdy uviděla jinou dívku, na niž doráží muž oblečený v černém a s černou kuklou přes obličej, rozhodla se zasáhnout. Ke dvojici, která se nacházela na protějším chodníku, se přiblížila. Na ženu začala zničehonic pohotově hovořit. 

@pikanab

I WAS SO SCARED. THIS IS WHY GIRL NEED TO STICK TOGETHER. Has anything ever happened like this before to u?#fyp #fypage #pov #schoolpov #honab

♬ original sound – 🍉Nab🍉

„Hej, holka! Čekala jsem na tebe v autě. Kdo je to?“ ptala se Pikanab druhé ženy, aby vzbudila dojem, že jsou přítelkyně. Muž odvětil, že pouze mluví. Když ovšem došlo na to, o čem, situace se stala velmi nepříjemnou. „Jen se ptám, jestli má dlouhé prsty na nohou,“ řekl podezřelý zakuklenec.

V ten moment už bylo dívce natáčející video jasné, že je třeba rychle zmizet. Oznámila tedy, že už musí obě jít, a rychle odešly.Zachránkyně“ poté obtěžované ženě nabídla, že ji odveze do bezpečí, což bylo s radostí a vděkem přijato. Fetišista přišel její zásluhou tentokrát zkrátka.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články