Žena kvůli své brigádě zjistila, že má její přítel druhou známost

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Když si chce člověk vydělat nějaké peníze navíc, nepočítá s tím, že by se díky své snaze mohl dostat do situace, která ho negativně zasáhne. Právě to se stalo dívce, která si přivydělávala jako řidička pro společnost Uber. Se svým příběhem se svěřila na TikToku.

Američanka Jen, známá na sociální sítí pod nickem @jword444, se při vyprávění svého příběhu rozplakala. Není divu, jako čerstvě zamilovaná se totiž těšila na společný víkend s jejím novým přítelem, ale nakonec z něj sešlo.

„S tím klukem jsme se seznámili na seznamce Hinge a šlo nám to dobře, ale bylo to relativně nové. Zeptala jsem se ho, co dělá o víkendu, protože jsem si chtěla vyrazit, a on řekl, že jde v pátek na zápas, ale že si můžeme vyrazit v sobotu,” říká Jen ve videu. “V duchu jsem si říkala, že je to perfektní, protože v pátek můžu jezdit pro Uber a vydělat si nějaké peníze a v sobotu se uvidíme,” dodává.

Právě rozhodnutí jít jezdit se ovšem ukázalo jako špatné. Když totiž dívka dojela na místo jedné z objednávek byla zděšena.

Do auta totiž nasedla žena, s níž nastoupil i Jenin přítel. “Přišla mi žádost od nějaké holky, jela jsem ji vyzvednout a ona si sedla na zadní sedadlo na straně spolujezdce. Podívala jsem se a on seděl přímo za mnou. Celou jízdu neřekl ani slovo. Když jsem je vysadila, tak mi hned volal a omlouval se,” popisuje žena nepříjemný zážitek. 

Jen si posléze s přítelem promluvila a on ji ubezpečil, že se jednalo pouze o kamarádku. Tomu žena uvěřila až do momentu, kdy se s přítelkyněmi vypravila do baru. Tam se totiž setkala s dívkou, kterou vezla společně se svým partnerem. 

„Potvrdilo se, že spolu nějakou dobu něco měly. Zavolala jsem mu, ať přijde do baru. Tam se přiznal,” svěřila se Jen se smutnou pravdou.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články