Žena ležela v porodnici, přítel zatím utekl s její matkou. Poslal jí jen textovku

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Na moment, kdy její dítě poprvé spatří světlo světa, se neskutečně těšila. Nepočítala však s tím, že radost ze syna nebude sdílet se svým přítelem. Ten místo návštěvy v porodnici napsal podle listu Daily Mirror pouze SMSku. V ní své drahé sdělil, že odchází.

Jess Aldridgeová zažila nejhorší moment svého život několik hodin poté, co ji naopak potkalo největší štěstí. Místo toho, aby se pyšný tatínek Ryan Shelton přišel podívat na svou rodinu, poslal své přítelkyni zdrcující textovku. V ní Jess oznámil, že odchází žít jinam. Že s sebou bere její matku, s níž má poměr, se dozvěděla později.

Jess s přítelem Ryanem (zdroj: FB @Jess Jane Aldridge)

Čtyřiadvacetiletá žena tak byla postavena před hotovou věc, s níž si prvotně nedokázala poradit. „Čekáte, že se nová babička zamiluje do dítěte – ne do jeho otce,“ říká Jess, kterou nezradil pouze partner, ale i osoba nejbližší. Když svou matku Georginu konfrontovala, ta jí pouze oznámila, že si nikdo nemůže vybrat, do koho se zamiluje.  

Počátek vztahu devětadvacetiletého Ryana a jeho čtyřiačtyřicetileté tchyně se údajně datuje do doby před lockdownem ve Velké Británii. Jess si myslela, že by jí Georgina mohla pomoci s péčí o první dítě, které s Ryanem měla. Místo toho začala její matka s přítelem koketovat.

Jess s matkou Georginou (zdroj: FB @Jess Jane Aldridge)

V den porodu celá situace vyvrcholila, když Ryan poslal SMSku, v níž Jess oznámil, že už ho nebaví, jak ho podezírá z poměru s Georginou. V době, kdy se novopečená maminka srovnávala s tím, že se její přítel rozhodl ukončit vztah, Ryan tajně stěhoval své věci. Pomáhala mu i jeho tchyně, s níž utíkal do 30 mil vzdáleného města, kde si našli nový dům.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články