Žena místo laku na vlasy použila vteřinové lepidlo. Skončila v nemocnici

Ilustrační foto. (stock.adobe.com/ronstik)

Ilustrační foto. | FOTO: stock.adobe.com/ronstik

Ne vždy se dají některé produkty zaměnit něčím zdánlivě podobným. Dnes už si to uvědomuje i žena z Ameriky, která na své vlasy použila vteřinové lepidlo. Jak informuje New York Post, špatný nápad musela řešit v nemocnici.

Minulý týden se Tessica Brown stala slavnou na Instagramu. Pochlubila se zde totiž, že místo laku na vlasy použila netradiční pomůcku, aby její účes držel. Lepidlo Gorilla skutečně fungovalo. „Podívej: Moje vlasy se nehnou. Slyšíš, co ti říkám? Nehýbou se, “ chlubila se louisianská žena ve videu, které na začátku února publikovala na sociální síti. „Vlasy jsem si umyla patnáctkrát a pořád drží,” dodala.

Účes, který se nehne, museli řešit v nemocnici. (zdroj: IG @theybf_daily)

Uplynulý víkend však Tessica prezentovala jiné fotografie. Nejen, že ukázala vchod na pohotovost do farní nemocnice sv. Bernarda v Chalmette v Louisianě. Také představila sebe na nemocničním lůžku.

Žena totiž musela vyhledat odbornou pomoc. Po delším přemýšlení a konzultaci s výrobcem lepidla totiž zjistila, že sama si zřejmě nepomůže. Firma, produkující Gorillu sice tvrdí, že by mělo jít lepidlo odstranit potíráním hlavy alkoholem, ale pokud je na vlasech měsíc, jak tvrdí Tessica, patrně už jsou zlomené od kořenů. Jak dopadl zákrok ve špitále, americký deník neuvádí.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články