Žena nafotila lechtivé snímky, teď ji šikanují spolužáci jejích dětí

Ilustrační foto  (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Pár fotografií na specializovaném webu stačilo, aby se celá rodina stala terčem nenávistných útoků. Ženu z Kalifornie, o níž píše list New York Post, nafotil manžel lehce obnaženou a způsobil tím nevídané reakce. Odnášejí to i jejich děti.

Tiffany Poindexterová se domluvila se svým chotěm, že zkusí vydělat nějaké peníze navíc. Vytvořili tak několik lechtivých fotografií a videí, které dali na web OnlyFans. Za ně zatím vyinkasovali přes 150 tisíc dolarů (téměř 3,25 milionu korun). 

K tomu však přibyly i starosti, s nimiž manželský pár nepočítal. Obzvlášť ženy ze sousedství nejsou ze snímků paní Poindexterové nadšeny, a ta je teď podle svých slov šikanována spolužáky svých dětí. „Myslím, že většina manželů se podívala na účet Tiffany,“ říká manžel Chris. „Možná proto mají tyto ženy s námi takový problém,“ dodává.

Potíže ovšem místní dámy začaly dělat i třem dětem Poindexterových. „Některé ženy z mého okolí vytiskly obrázky, které jsem zveřejnila na OnlyFans, a poslaly je řediteli školy,“ vysvětluje Tiffany. K nim přidaly i dopis, v němž žádají trest pro potomky „hříšnice“.

„Nazývaly nás spousty jmen. Psaly, že je to znepokojující, nechutné a děsivé. Moje děti by prý měly být vyhozeny ze školy,“ říká Tiffany s tím, že však nehodlá své snímky z webu stáhnout.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články