Žena náhodou objevila, že její manžel je už 15 let ženatý a má dítě

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Nevěra je nepříjemná věc, která dokáže zničit partnerský život, nebo i manželství. Někdo sice dokáže jednorázový zálet tolerovat, ale dá se prominout souběžně prožívaný druhý vztah? Na to si musela odpovědět i žena, o níž informuje The Scottish Sun.

Marií Guillen Garciová měla spokojené manželství. Alespoň do té doby, kdy objevila několik fotografií, které ji velmi znepokojily. Několik měsíců ovšem dokázala svému manželovi tajit, že o jejich existenci ví.

Místo toho si najala soukromého detektiva, který měl zjistit, kdo se na snímcích s jejím manželem nachází. Když soukromé očko vyslídilo, o koho se jedná, přišel se šokující zprávou. Tom McCabe je již patnáct let ženatý a má dceru a nevlastního syna.

Případ se dostal až k soudu, který potvrdil, že se Tom dopustil bigamie. To ovšem jedenapadesátiletý Ir odmítl s tím, že s první ženou Bridget je rozvedený. Jak se ukázalo, zřejmě si to pouze myslel, nebo si vymýšlel. 

Týdeník FORUM (FORUM 24)

“Důvod, proč jsem se neobtěžovala s rozvodem, je ten, že jsem ho už nechtěla vidět. Neřekla jsem mu, že jsme rozvedení, on lže,” tvrdí Bridget. “Je mi úplně jedno, koho si vezme, protože jsem ho neviděla asi dvanáct let, ale ať už je ta druhá žena kdokoli, tohle si nezaslouží,” dodala.

Přiblížila také, jak se dozvěděla, že má její muž druhou manželku. “Jeho nová žena začala psát mým dětem a ty mi říkaly, že se jich pořád vyptává na Toma,” říká Bridget.

“Jednoho dne jsem jí napsala. Řekla, že je za něj provdaná, a já jsem řekla: No, to je divné, protože já jsem za něj bohužel pořád vdaná,” vysvětlila žena, jak se seznámila se svou “nástupkyní”.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články