Žena našla trik, který používá při každém nákupu. Díky němu neřeší vánoční utrácení

Ilustrační foto  (pixabay.com)

Ilustrační foto | FOTO: pixabay.com

Způsobů, jak ušetřit peníze a přitom se nemuset moc uskromnit, není mnoho. Jeden velmi zajímavý však našla žena, která ho nyní používá při každé návštěvě obchodu. O zajímavém triku píše deník The Sun.

V současné složité době se hodí každý uspořený peníz. To však často znamená, že si musíme odepřít i to, na co jsme byli dříve zvyklí. Že to ovšem nemusí být až tak strašné, ukazuje jedna Australanka.

Ta si oblíbila trik, který používá při nákupech a díky němuž si třeba na Vánoce může odpustit starosti s tím, jak sehnat potřebné finance. 

Žena nakupuje mnoho věcí ve slevě. To je však pouze prvotní krok k ušetření. Ten druhý a důležitější nastává v momentě, kdy si zkontroluje účet z obchodu. Na něm totiž přesně vidí, kolik ušetřila tím, že si pořídila zboží v akci.

Tuto částku poté žena převede na speciálně pro tento účel zavedený účet. Na něm ji na konci roku čeká, podle jejích slov, pěkný malý vánoční bonus. Že však nejde o úplně malou částku, dokládá fakt, že za rok 2020 se na jejím účtu objevilo 2500 dolarů (necelých 42 tisíc korun). S tím už se dají vytvořit hezké svátky.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články