Žena našla v krabici u cesty opuštěné miminko! U prcka byl srdceryvný vzkaz

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Neuvěřitelný zážitek má za sebou Roxy Lane z americké Aljašky. V poslední den minulého roku našla na kraji cesty u poštovních schránek papírovou krabici, ve které čekalo překvapení. Uprostřed mrazivé noci v ní spalo opuštěné miminko, informoval britský deník Daily Mail.

U novorozence žena našla rukou napsaný dopis se srdcervoucími slovy. „Prosím, pomozte mi. Mí rodiče nemají jídlo ani peníze na to, aby mě mohli vychovávat. Nikdy mi tohle nechtěli udělat. Prosím, vezměte si mě a nejděte mi milující rodinu. Mí rodiče vás o to prosí. Mé jméno je Teshawn,“ stálo v psaní.

Vyděšená žena okamžitě přivolala pomoc. Malého chlapečka převezli do nemocnice, kde zjistili, že je v pořádku. Policisté nyní po rodině batolete pátrá. Roxy zároveň vyzvala všechny, kdo by mohl matku miminka znát, aby se s ní spojili a pomohli jí.

„Zdá se, že někdo v naší komunitě je v beznadějné situaci, že musel udělat možná to nejtěžší rozhodnutí ve svém životě. Matka ho ale pojmenovala, nechala tady jeho jméno. Takže ho určitě miluje, i když udělala tento hrozný krok,“ řekla Roxy. „Dnes jsem zachránila dítě a na Teshawa budu muset celý svůj život,“ dodala na závěr.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články