Žena omylem poslala své matce video, které nikdy neměla vidět

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Stává se, že pošleme textovou zprávu někomu jinému, než jsme původně zamýšleli. Kolikrát i zavoláme jinam, než bylo v plánu. Žena, o níž píše The Daily Mirror, ovšem své matce poslala lechtivé video a přitom vůbec netušila, že se to stalo.

Kara Toninová se o nepříjemný zážitek podělila na TikToku. Vysvětluje zde, jak je zrádné, když používáte aplikace, které dokáží rozpoznávat obličeje na fotografiích a videích. Právě jedna taková totiž udělala v její rodině doslova pozdvižení.

@karatonin

#imtheaprilfool #clown #thisisnotaprank #googlephotos #facialrecognition #fyp #foryou #wedorecover #imsorrymom #justdidabadthing #iregretthethingidid

♬ Spongebob – Dante9k

“Aplikace, kterou používám má tuto neuvěřitelnou věc. Rozpoznává tváře lidí a pokud zadáte jejich jméno, vytáhne každý obrázek a video s jejich tváří,” vysvětluje Kanaďanka. „Pak můžete vytvořit album této osoby a sdílet jej se svými přáteli a rodinou,” dodává s tím, že právě to udělala.

Snímky jejího syna tak automaticky dostávala i jeho babička, matka Kary. To bylo skvělé až do té doby, kdy se žena rozhodla, že okoření svůj vztah a natočí video, na němž podle jejích slov dělá nepřístupné věci.

Vzhledem k tomu, že aplikace v pozadí identifikovala malý obrázek na lednici, na němž byl syn Kary, necudné video rovnou putovalo i chlapcově babičce. „Je mi to moc líto, mami,“ vzkazuje nyní žena, která si už dá velký pozor na to, co natočí, nebo vyfotí.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články