Žena poslala svému trenérovi fotku, která nebyla určena pro něj. On teď má problém

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

V době, kdy jsme nemohli aktivně navštěvovat posilovny, chodit za osobním trenérem a sportovat podle našich představ, se toho dost odehrávalo na internetu. Právě přes něj si žena z Velké Británie našla nového trenéra. Ještě než s ním začala pracovat, se jí však podařilo udělat značné faux pas, o němž informuje The Daily Mirror.

Gemma Hillová se rozhodla, že udělá něco se svou postavou. Proto si našla osobního trenéra, který jí měl k vysněnému cíli pomoci. V rámci komunikace si s odborníkem vyměnila několik textových zpráv.

Z nich vyplynula žádost, aby si Gemma udělala fotografii ve spodním prádle, na níž nebude zatahovat břicho, ani se snažit postavit do úhlu, z nějž by vypadala štíhlejší. Fotka má totiž sloužit pro srovnání, jak se díky cvičení může změnit postava. 

Hillová pokyn uposlechla, snímek vytvořila a poslala ho svému trenérovi. Z reakce, která jí přišla, však byla velmi překvapená. „Promiň, Gem, myslel jsem vyfotit si to pro sebe, ne mi fotku poslat,“ stálo ve zprávě, která ženu ze Spojeného království přivedla do rozpaků.

„Panebože, moc se omlouvám. To je ale blbost, myslela jsem, že ti ji mám poslat. Je mi to tak trapné. Moc se omlouvám,“ odpověděla Gemma. Další zpráva od trenéra ji ovšem donutila se cítit ještě trapněji: „Ne, opravdu nežádám klienty, aby mi posílali fotky ve spodním prádle. Právě jsem byl jsem na večeři s mojí holkou a ona vyzvídala, ,kdo je ta kočka…‘“

V současné chvíli Gemma vůbec netuší, zda bude schopná se svému osobnímu trenérovi ještě někdy ozvat. Obává se totiž, že by s ním po takovém trapasu nedokázala komunikovat.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články