Žena přišla manželovi na nevěru, když uviděla svůj dům na videu jeho milenky

Ilustrační foto (pixabay.com)

Ilustrační foto | FOTO: pixabay.com

Zjistit, že vás partner podvádí, je jedna z nejhorších věcí, která se může ve vztahu stát. Pokud navíc k takovému poznatku dospějete v manželství, mnoho věcí se zkomplikuje. O jednom nepříjemném zjištění, v němž hrály velkou roli sociální sítě, informuje The Daily Mirror.

Žena, která si přála zůstat v anonymitě, se svěřila na TikToku, jak zjistila, že ji manžel podvádí. Přestože měla podezření již delší dobu, její muž vše popíral a tvrdil, že je blázen.

Týdeník FORUM (FORUM 24)

„S mým nyní již brzy bývalým manželem jsme se hádali kvůli jedné dívce celé měsíce,“ vysvětlila uživatelka sociální sítě s nickem @anabanana5820. Nikdy však neuměla dokázat, že její žárlivost má reálný základ.

To platilo až do chvíle, kdy odjela na služební cestu. „Měla jsem ten nepříjemný pocit už několik měsíců. Když jsem musela pracovně odjet do Mississippi, nějak mě napadlo, že si do telefonu naistaluji TikTok,“ vypráví podváděná Američanka. „Říkala jsem si, že se musím na těch 14 dní, co budu pryč, nějak zabavit,“ dodává.

A právě sociální síť dala Anně onen dlouho hledaný důkaz nevěry jejího chotě. „První věc, která na mě vyskočila, což je legrační, protože jsem ani nikoho nesledovala, byl její TikTok – a tehdy jsem si uvědomila, že spolu strávili celý vánoční víkend,“ sdělila překvapená žena. 

@anabanana5820

#greenscreen trust 🗣 your 🗣 damn 🗣 gut 🗣 #messytiktok #toxictiktok #cheater #narcissist #gaslighting #fyp #foryoupage

♬ drivers license – Olivia Rodrigo

Na fotografiích, které sdílela milenka jejího manžela, totiž uviděla svůj dům, před nímž bylo zaparkované auto, které rozhodně nebylo nikoho z rodiny. Naopak, patřilo ženě, s níž „zahýbal“ ženatý muž.

„Tak jsem mu zavolala, abych se zeptala, co se to sakra děje. Bylo mi řečeno, že jsem blázen,“ vzpomíná Anna.

„Tak jsem mu poslala screenshoty a zeptala se, jestli mi skutečně chce tvrdit, že tam nebyla. Na to už nereagoval,“ dodává s tím, že později pověřila svou kamarádku, aby zkontrolovala její dceru a zjistila, co se v domě děje. Ta jí potvrdila, že vozidlo je stále na příjezdové cestě. 

Anna po návratu ze služební cesty požádala o rozvod, který už má za sebou. Všem ženám vzkázala, aby daly na svůj šestý smysl a vždy následovaly své instinkty.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články