Žena přišla na manželovu nevěru díky oznámení v novinách

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Žárlivost je nezáviděníhodná vlastnost, ale podvádět vlastní manželku je ještě horší. Navíc, když se ukáže, že má muž s milenkou dítě a de facto žije dvojí život. Své o tom ví žena, která avantýry svého chotě objevila kvůli článku v novinách. O podivné náhodě informuje The Daily Mirror.

O tom, že její manžel žil dlouhá léta ve dvou rodinách, se podváděná žena rozhovořila na TikToku. Zde odvyprávěla svůj příběh, který by rozhodně nechtěl zažít nikdo.

Čtyřnásobná matka se o tom, že její manžel žije dvojí život a dokonce je hlavou dvou rodin, dozvěděla velmi zvláštním způsobem. Když si totiž jednou pročítala denní tisk, uviděla něco, co ji zděsilo. 

@aaddison01

#stitch with @mamatoria28 #cheatinghusband #cheaters #divorce

♬ original sound – Ami Addison

V té době v novinách zveřejňovali oznámení o narození dítěte. Byla tam uváděna jména rodičů, pohlaví dítěte, datum narození, i v jaké nemocnici k porodu došlo, vysvětluje podváděná žena. Najednou sem v těch novinách spatřila jméno svého manžela a nějaké pro mě neznámé ženy, dodává.

Svého chotě identifikovala neomylně, protože jeho jméno je prý velmi netradiční. Žena se proto rozhodla, že navštíví web nemocnice, kde byly zveřejňovány fotografie nově narozených dětí. 

Zadala jsem manželovo jméno a křestní jméno té ženy a zjistila jsem, že se jim skutečně před pár dny narodil chlapeček, vzpomíná šokovaná manželka s tím, že to však nebylo všechno. Asi rok a půl předtím se jim narodila holčička, dodává.

Následně se s dětmi od manžela odstěhovala a začalo jí docházet, že signály o nevěře přehlížela. Ať to byly přesčasy, nesrovnalosti ve výplatách či chození na večeře mimo dům. Nyní je již osm let znovu vdaná.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články