Žena si chtěla online koupit tričko, odhalila tak milenku svého přítele

Ilustrační foto (pixabay.com/HutchRock)

Ilustrační foto | FOTO: pixabay.com/HutchRock

Známe videa, na nichž se v pozadí dějí věci, o kterých autor klipu neví. Několik partnerství kvůli tomu již skončilo, jiná to podrobilo zkoušce důvěry. Žena, o níž informuje deník The Sun, však nevěru svého přítele objevila ještě podivnějším způsobem. 

Mladá Britka se rozhodla, že si udělá radost a pořídí si nové oblečení. Nechtělo se jí však utrácet, proto navštívila web, na němž je k dostání zboží z druhé ruky. Měla štěstí a našla tričko, které se jí líbilo. Když se však na fotografii oblečení podívala pozorněji, zatrnulo jí.

Místo toho, aby si pořádně prohlédla oděv, který se chystala hodit do internetového košíku, zaujalo ji pozadí na snímku. Poznala v něm totiž byt svého přítele. Proč se v něm však fotí jiná žena, vůbec netušila.

Proto se prodávající zeptala, zda zná člověka, který se jmenuje jako její přítel. Žena, která nevěděla, s kým si píše, potvrdila nejen to, ale i fakt, že fotografie skutečně vznikla u něj v bytě. „Nechala jsem si tu nějaké věci, tak proto. Proč se ptáš?“ napsala nic netušící žena, která se snažila zpeněžit část svého šatníku.

„Já jsem jeho přítelkyně,“ odpověděla naštvaná dívka, která zrovna objevila přítelovu milenku. Ta ovšem zareagovala nečekaně. „Tak to mě moc mrzí, nevěděla jsem to. To už asi to tričko chtít nebudeš, viď?“ zeptala se. Odpověď byla jasná a byla z ní cítit zlost: „Ne, už to debilní tričko fakt nechci!“

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články