Žena si najala na svého manžela zabijáky. Nakonec však skončil mrtvý její milenec

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Příběh, který se udál v jihoindickém státě Tamilnád, jakoby kopíroval některé filmy o milostných trojúhelnících. Vražda, která se měla odehrát na objednávku nespokojené manželky totiž nevyšla pouze proto, že se najatí muži po setkání s potenciální obětí nakonec rozhodli, že raději z ”akce” vycouvají.

Indická žena jménem Anupallavi se rozhodla, že už nadále nechce žít se svým právoplatným chotěm a raději dá přednost milenci. K tomu jí podle zprávy Daily Mirror měli dopomoci tři najatí zabijáci Harish, Mugilan a Nagaraju. Ti měli manžela a taxikáře Naveena Kumara odstranit v době, kdy pracoval.

(Týdeník FORUM)

Za zlikvidování manžela měli Anupallavi a její milenec zaplatit trojici mužů předem 90 000 rupií (necelých 28 tisíc korun), po vraždě měli slíbeno dalších 110 000 rupií (zhruba 34 tisíc korun).

Plán najatých zabijáků byl jednoduchý. Dva z nich si objednali taxík, který řídila jejich oběť. Třetí se měl přidat v průběhu jízdy, došlo by k únosu vozu a jeho řidiče, který by byl posléze zabit. K tomu ovšem nakonec nedošlo a trojice mužů si místo toho zašla s Kumarem na večírek.

Když “vrahům” došlo, že musí poslat ženě, která si je zaplatila, nějaký důkaz o zabití jejího manžela, nenapadlo je nic lepšího, než taxikáře polít kečupem a vyfotografovat. Snímek poté poslali Anupallavi. Když fotku uviděl její milenec, údajně si uvědomil, že jde o inscenovanou smrt a ze strachu, že bude dopaden jako spoluobjednatel vraždy, si sáhl na vlastní život.

Při výslechu na policii, kterou na Kumarovo zmizení upozornila jeho sestra, taxikář přednesl celý neuvěřitelný příběh. Při vyšetřování vyšlo najevo, že do objednávky vraždy byla zapletena i matka manželky. Ta sama ovšem trestu patrně unikne, protože Kumar požádal policii, aby jeho ženu dále nevyšetřovala, prý ji vše odpustil.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články