Dívka šokovala rodiče počítačovou prezentací. Dozvěděli se v ní, jakou má práci

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Každý rodič má svou představu o tom, co by měl jeho potomek v dospělosti dělat. Někdo si ale výběr profese neřídí podle toho, co si přejí ostatní. Může se však stát, že se dostanete do situace, kdy nevíte, jak o svém povolání říct svým nejbližším. S originálním nápadem přišla dívka, o které píše server Newsweek.

Lexi z amerického Portlandu se nedávno rozhodla pro netradiční povolání a chtěla se o tuto novinku podělit se svými rodiči. Její sdělení natočila na video sestra Sami, která ho sdílela na účet na TikToku pod uživatelským jménem @mildwestsami.

Miloš Zeman s Vladimirem Putinem (ČTK)

Mladá dívka usoudila, že nejlepší způsob, jak rodičům říct o své nové práci, je prostřednictvím prezentace v PowerPointu. V klipu je vidět, jak Lexi pořádá netradiční akci pro zmatenou matku s otcem. Začíná tím, že má tajemství, o které se chce podělit.

„Než se začnete bát nebo vzrušovat, toto tajemství se týká mého života, nikoho dalšího,” říká. „Jediný důvod, proč se o něj dělím, je ten, že chci, aby lidé, které mám nejraději a kterým důvěřuji, věděli, co se v mém životě děje, a byli toho součástí,” dodala.

Poté ujistila rodiče, že není těhotná ani v jakémkoliv nebezpečí. “Jsem striptérka! Tančím u tyče ve striptýzovém klubu a miluju to,” oznámila Lexi konečně. Poté na prezentaci ukázala, proč si vybrala právě tuto netradiční práci.

Vysvětlila překvapeným rodičům, že se o svou holčičku nemusí bát, protože podnik, ve kterém pracuje je bezpečný, neprodávají se zde drogy a především, jde pouze o tanec a žádné jiné služby neposkytuje. Lexi také podotkla, že se pro ni jedná o naplnění její touhy vyjadřovat se tancem.

Reakce zbožné matky Lexi mile překvapila. ”Opravdu si vážím toho, že jsi upřímná a že se s námi dělíš o svůj život, a jsem ráda, že se cítíš silná,” řekla žena své dceři.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články