Žena strávila se svým novorozeným synem dva dny. Pak zapomněla, že existuje

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Narození dítěte je pro každou matku nezapomenutelným okamžikem. Přesto jedna žena zažila neskutečnou věc. O existenci svého syna po dvou dnech nevěděla. Zvláštní situaci popisuje The Daily Mirror.

Charlene Jonesová porodila zdravého chlapečka a dva dny si užívala pocit štěstí, který jí mateřství znovu přineslo. Vše se ovšem změnilo, když žena znenadání onemocněla zápalem plic, způsobeným covid-19. 

Ihned musela být přemístěna na jednotku intenzivní péče, kde ji lékaři uvedli do umělého komatu. V něm deset dní bojovala o život. Když ji probudili, stalo se něco neskutečného. 

„Nepamatovala jsem si porod, nemohla jsem si vzpomenout na jméno svého dítěte ani na to, jakou váhu měl,” vzpomíná Charlene. “Popravdě jsem se zeptala sester, jestli si s mým mateřstvím nedělají legraci,” dodává.

Čtyřnásobnou matku ovšem brzy přesvědčili, že se o legraci skutečně nejedná. „Ukázali mi můj telefon s fotkami mého dítěte a jeho jménem a já jsem si uvědomila, že je to všechno pravda. Bylo to velmi emotivní a naprosto ohromující,” přiznává šťastná žena ze severního Walesu.

Partner Charlene jí pak každý den posílal nové snímky jejich syna, což ženě pomohlo se rychle zotavovat z nemoci, která si v její rodině vyžádala šest obětí.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]