Žena tajně chodila do fastfoodu, přítel si myslel, že mu zahýbá, a opustil ji

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Žárlivost je důvodem, kvůli kterému skončí i vztahy, jimž byla přisuzována velká budoucnost. Někdy se ovšem lidé rozcházejí skutečně kvůli hloupostem. O jednom takovém případě, v němž hrála roli chuť na jídlo, informoval The Daily Mirror.

Když se žena, která svůj příběh sdílela na sociální síti Reddit, seznámila se svým přítelem, vše bylo zalité sluncem. Dokonce se rozhodla, že se svému vyvolenému přizpůsobí a také se stane vegankou. Právě tento krok byl ovšem daleko složitější, než si žena dokázala představit.

Po čase totiž zjistila, že nedokáže překonat obrovskou chuť na kuřecí nugety z jednoho světoznámého stravovacího řetězce. Tajně se tedy vypravovala do fastfoodu a pojídala svůj oblíbený pokrm. Pokaždé, když se přítel zeptal, kam jde, měla připravenu výmluvu. 

„Třeba jsem pak šla do obchodu s potravinami a koupila věci, které jsme ani nepotřebovali. On si ale aspoň myslel, že jsem byla v supermarketu, přiznává žena na sociální síti s tím, že to podobně dělala celé měsíce. „Začal mít podezření a obvinil mě, že jsem ho podváděla, dodává.

Muži totiž přišlo divné, jak často jeho přítelkyně odchází někam, kde si nepřeje jeho společnost. „Myslel si, že o fastfoodu lžu, a byl přesvědčen, že jen zakrývám to, že spím s jiným chlapem, svěřila se nyní již svobodná žena. Žárlivý přítel totiž jejich tříletý vztah ukončil.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články