Žena točila domácí video, najednou musela bojovat s útočníkem a bránit dceru

Ilustrační foto. (pixabay.com)

Ilustrační foto. | FOTO: pixabay.com

Mělo se jednat o nevinné video na sociální síť. Hudba, tanec a domácí pohoda. Místo toho vznikl dramatický klip, který dokazuje, že i ženy se umí bránit, obzvlášť, když chrání své dítě. Na neohroženou Brazilku upozornil Daily Mirror.

Angela Goncalvesová v poklidu tančila před televizí, když se na zahradu jejího domu vplížil neznámý vetřelec. Ten drze pokračoval až k ošetřovatelce, která o něm neměla nejmenší zdání, protože byla k proskleným dveřím otočena zády.

Ve chvíli, kdy muž vstoupí do obýváku a začne se na Angelu sápat, vypadá to, že jde o starého známého. Tak tomu ovšem nebylo. „Bála jsem se a chovala přirozeně, jako bych ho znala. Dokud se nepokusil mě napadnout,“ popisuje Brazilka.

Najednou se ovšem situace radikálně změní a Angela ukáže, co v ní je. „Probudil se pitbull ve mně a musela jsem se bránit,“ vysvětluje žena z Paranagua. Kromě několika facek a ran pěstí dostal nezvaný host na rozloučenou i několik kopanců. To už utíkal pryč z pozemku.

„Byla jsem doma s mojí jedenáctiletou dcerou. Napadlo mě tisíc věcí, které se mohly stát,“ řekla s tím, že kromě hlášení na policii také oslovila své sousedy, jestli vetřelce náhodou neznají. Nyní se Angela soustředí na zlepšení zabezpečení svého domu.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články