Žena ukázala neskutečnou proměnu. Lidé nevěří, že se může jednat o stejnou osobu

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

V posledních letech se staly velmi populárními transformace. Takové to klasické před-po. Může se jednat třeba o úpravy bytových interiérů, ale v módě jsou i proměny způsobené hubnutím, nebo dokonalým make-upem. Právě o jednom takovém “zázraku” píše The Daily Mirror.

Na sociálních sítích jsou k vidění mnohé lidské proměny. Ať už jde o bláznivé účesy, bizarně dlouhé řasy či nehty, nebo drastická hubnutí. To, co však předvedla Valeria Voronina mnohým vyrazilo dech. Její neskutečná změna vizáže totiž vzbudila velkou debatu.

Influencerka na TikToku prezentovala video, které stále vrtá hlavou mnoha lidem, kteří ho viděli. Z ženy, která působí staře a nevýrazně se totiž během pár chvil stala krasavice, za kterou by se otočil nejeden muž.

@voronina_valeria_

Ответ пользователю @heyitsmiicch Are u sure?😏 #transitiontrends #transformation #beforeandafter #fyp #foryou #heymscarter #makeup

♬ original sound – bury a friend, trytowakeup

Někteří uživatelé sociální sítě ovšem nevěří tomu, že se jedná o stejnou osobu. Nepřesvědčila je ani videa, která Valeria publikovala v minulosti. Podle některých komentářů totiž nesedí nejen barva vlasů či chrupu, ale také třeba nos. Ten má mít jiný tvar u obou žen, které v klipu vystupují. Další kritici zmiňují i velikost 

Přestože tiktokerka již mnohokrát ukázala, co dokáže make-up, tentokrát zřejmě všechny nepřesvědčila. Účel ovšem video zřejmě splnilo. Doteď ho vidělo přes 31 milionů lidí.