Žena vydávala přítele za mrtvého, aby mu jeho milenka dala pokoj

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Spory uvnitř milostných trojúhelníků mohou dopadnou různými způsoby. Většinou partner, který podvádí, bývá odhalen a celá věc je vyřešena třeba rozchodem. Jak ovšem upozornil The Daily Mirror, může to skončit i daleko zvláštnějším způsobem.

Uživatelka TikToku Thea Loveridge se “pochlubila”, jak vyřešila odhalení nevěry svého přítele. Ten ji v době, kdy byla těhotná, podváděl se svou expřítelkyní.

Thea šokující informaci zjistila poté, co se jí a jejímu záletnému partnerovi narodil syn. Než však stačila nějak zareagovat, ocitl se muž ve vězení. To však jeho milenka netušila. „Psala mu zprávy a snažila se zjistit, kde je. Byla celá zmatená z toho, proč s ní nemluví,” vysvětluje podváděná žena.

@thealoveridge

#stitch with @colinrea #fyp #petty #pettytiktok #babydaddy

♬ original sound – user5421253010991

Proto se Thea rozhodla pro zvláštní reakci. Milence napsala zprávu, v níž jí oznámila, že jejich společný “milý” zemřel. Tím to ovšem neskončilo. Zhrzená žena přesvědčila ke spolupráci na svém plánu i svou švagrovou. 

Ta jí pomohla uspořádat falešný pohřeb, z nějž poté Thea rozesílala fotografie svým blízkým a přátelům. „Už jsou to tři roky a ona si pořád myslí, že je mrtvý,“ svěřila se Thea na sociální síti.

Iluze mrtvého záletníka zafungovala skutečně na výbornou. „Každý rok dává na svou facebookovou stránku vzpomínky na lásku svého života a na to, jak moc ji mrzí, že nemohla být u toho, když umíral, aby ho zachránila,” říká zlomyslně podváděná Thea.

Jak vidět, nevěra se dá řešit různými způsoby. Je jen otázkou, jak zareaguje „mrtvý“ muž, až se dostane z vězení.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články