Žena vynadala své kamarádce, že jí svým infarktem zkazila zásnubní večírek

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Svatba a všechno, co se kolem ní točí, je pro většinu žen velmi důležitá. Celé roky si představují, jak krásné bude, až svému vyvolenému řeknou ano a vstoupí tak do manželství. Pokud se však něco pokazí, dokáží být budoucí nevěsty pěkně naštvané. O jedné takové informuje The Daily Mirror. 

Dramatická situace se odehrála na zásnubním večírku, na němž se přítomní hosté dozvěděli, že nevěstina kamarádka v nemocnici bojuje o život po prodělaném infarktu. Místo toho, aby se zdravotně indisponovaná žena dočkala podpory v těžké situaci, ovšem dostala zprávu, které zprvu nechtěla věřit.

Moje kamarádka, místo toho, aby se zajímala o to, že jsem málem zemřela, mi den poté, co mě pustili z JIP, poslala hlasovou zprávu, svěřila se na Redditu žena po infarktu. Řekla mi: Bože, já tě tak nenávidím, proč jsi všem říkala, že jsi měla infarkt. Nikdo si teď mého zasnoubení nevšímá. Mohla jsi počkat, než všem řekneš o svém, tak důležitém zdravotním problému. Bože, proč sis vybrala zrovna tenhle den? vyčetla budoucí nevěsta své kamarádce.

Ta si nejprve myslela, že se jedná o trapný vtip, ale pak zjistila, že to její přítelkyně myslí vážně. Po dvou dnech ovšem přišla esemeska, v níž se rozčílená žena omluvila. Ahoj, promiň, že jsem vyletěla, nemyslela jsem to tak. Byla jsem jen naštvaná, můžeme se usmířit? ptala se nevěsta. Opravdu potřebuju tvou pomoc s plánováním svatby, všichni ostatní mají příšerný vkus, dodala.

Odpověď, jakou dostala, ovšem nečekala. Promiň, co to sakra děláš? Vážně si myslíš, že přijmu nějakou béčkovou omluvu? Snaž se víc, napsala žena, která prodělala srdeční příhodu a ještě za to dostala od kamarádky vynadáno.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články