Žena zemřela kvůli chuti dát si víno. Dobrou náladu vystřídal smutek

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Je jen málo okamžiků, kdy si v dnešní době lidé dokážou vytvořit hezký večer. Loni v srpnu se rozhodli manželé z Velké Británie, že si jeden takový udělají. Když se však vraceli domů, kde chtěli pokračovat v dobré zábavě, došlo k tragédii, o níž informuje list Daily Mirror.

Susan Woodsová se společně s manželem vracela domů ze setkání s přáteli. Doma si plánovali dát ještě nějaké jídlo a víno, aby podařený večer zakončili stylově. K tomu však už nedošlo. Místo společného večera manžele rozdělil nezapomenutelný okamžik.

Zatímco se Susan pomalu ubírala domů, kam už se moc těšila, její manžel šel do bankomatu. Potřeboval vybrat peníze na zaplacení jídla, které si objednali s sebou. Právě rozdělení páru se zřejmě pětačtyřicetileté ženě stalo osudným.

Když se totiž sama vydala napřed a nechala svého muže opodál, nešťastnou náhodou jí taška s lahvemi vína a moštu upadla na zem a Susan klopýtla mezi ně. Jedna z rozbitých flašek způsobila ženě těžké poranění krku. 

Přestože byla nalezena obyvateli domu, na jejichž příjezdové cestě k nehodě došlo, a rychle převezena do nemocnice, zde už lékaři museli konstatovat smrt. Nepomohlo ani úsilí záchranářů, kteří se na místě snažili Susan pomoci. Nešťastná náhoda a chuť si zpestřit večer tak skončily fatálně.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články