Žena zjistila, že její manžel pašuje drogy. Zabil ji i psa a šel se věnovat dceři

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Mnohá manželství mají tajemství, o nichž se nechtějí svěřovat na veřejnosti. Pak jsou tu vztahy, v nichž jeden z páru skrývá něco před tím druhým. Pokud se jedná o trestnou činnost, může to skončit tragicky. O jednom takovém případu informuje The Daily Mirror.

Řecká policie právě šetří případ, jaký by se hodil spíš do nějakého filmového thrilleru než do normálního života. Vyšetřování se totiž zaměřilo na třiatřicetiletého pilota Babise Anagnostopoulose, který měl zabít svou ženu Caroline Crouchovou.

Důvodem bylo manželčino zjištění, že její choť používá svůj vrtulník k pašování drog, za které byl štědře odměňován od kartelů. Na to zřejmě jeho dvacetiletá manželka přišla a se zjištěním ho konfrontovala. To vyústilo v hádku, která skončila jejím udušením. Ve vedlejším pokoji v tu chvíli plakala jejich malá dcera.

Následně muž zinscenoval vloupání a neštítil se ani toho, aby zabil jejich psa, což mělo dokazovat cizí vinu. Poté, co policie na pilota několik týdnů “tlačila”, přiznal, že svou manželku zavraždil. Prý ztratil nervy a udusil ji polštářem.

Mluví se o tom, že mladou ženu již delší dobu podezíral, že na pašování drog přišla. Často ji kontroloval a do jejího mobilního telefonu dokonce nainstaloval sledovací aplikaci. Caroline sledoval i na terapeutická sezení, protože se bál, zda něco nevyzradí. 

Kromě samotné vraždy vyšetřuje policie i způsob, jakým se rodina najednou dostala k tolika penězům. Kromě toho, že se vypravila na luxusní dovolenou do Dubaje, koupila si i dům v Řecku za 147 tisíc liber (4,3 milionu korun).

K soudu dorazil Anagnostopoulos v neprůstřelné vestě, jelikož panovala obava o to, aby se ho někdo nepokusil za jeho čin potrestat. Před porotou se chce pilot hájit tím, že jeho žena byla agresivní a on se pouze bránil. Pokud by se mu podařilo s touto verzí uspět, patrně by místo doživotního trestu dostal pouhých 15 let.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články