Ženu vyděsilo podivné světlo v hotelové vaně. Vysvětlení ji neuklidnilo

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Ubytování v hotelu má většina lidí spojené s určitým luxusem a pohodlím. Rozhodně však nikdo nečeká, že by ho mělo v pokoji něco překvapit, nebo dokonce nahnat strach. I to se však může stát, jak informuje The Sun.

Zvláštní situaci zažila žena, která si v hotelu všimla podivného detailu. Nejprve to vypadalo na standardní návštěvu, ale tento dojem brzy pominul. Když se chystala na očekávanou koupel, zjistila, že z výpustního otvoru ve vaně září světlo. V první moment ji to vyděsilo, proto se o pomoc obrátila na uživatele Facebooku.

Zřejmě ani netušila, že rozpoutá takovou smršť komentářů, v nichž se jí lidé snažili vysvětlit, co může za podezřelým světlem být. Kromě odpovědí typu “portál do pekla” či připomínce kultovního hororu To, se objevily i logické nápady.

Jedna žena například zmínila, že by se mohlo jednat o světlo z technické místnosti, která se nacházela vedle koupelny. To potvrdil i muž, který podle svých slov údržbu v několika hotelech prováděl. “Koupelny bývají naproti sobě a mezi nimi je servisní místnost. Asi tam někdo zapomenul zhasnout,” napsal s vysmátým emotikonem.

Co ve skutečnosti způsobovalo onu „zář“ ve vaně žena na sociální síti neuvedla. Pro někoho tak zůstala čímsi tajemným, pro jiné pouhým nedopatřením hotelových servismanů.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]