ŽIVĚ: Debata TOPAZ o posilování bezpečnostní a obranné spolupráce

Dlouhodobě se diskutuje bezpečnost naší republiky ve světle fake news, hybridní války a posledních zpráv o vměšování a financování „proruských“ kampaní. Rozhodli jsme se přispět do této diskuse a zveme Vás na konferenci „Posilování bezpečnostní a obranné spolupráce v kontextu středoevropské politiky Ruska a USA“. S našimi hosty budete mít možnost diskutovat roli USA nebo Ruska v evropském bezpečnostním prostoru a neméně důležitou otázkou jak chránit klíčová místa/priority v dnešní moderní době.
V debatě vystoupí armádní generál Petr Pavel, Petr Kolář, bývalý velvyslanec v USA a Rusku, Helena Langšádlová, poslankyně TOP 09, Tomáš Kopečný z Ministerstva obrany ČR a Michael Romancov, politický geograf a člen akademické rady TOPAZu.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]