VIDEO: Demonstrace Proč? Proto! proti Babišovi na Malostranském náměstí

Aktivisté z iniciativy Proč? Proto! po 18. hodině zahájili demonstraci proti Andreji Babišovi na Malostranském náměstí. Podívejte se na video!

K akci aktivisté uvedli následující:

Andrej Babiš odhalil volební program hnutí ANO. V něm nešetří neurčitými obviněními „tradičních politiků“ a chce „bojovat s hydrou“. Nějak zapomíná, že sám po dlouhá léta představoval hned několik hlav té příšery, po celém funkčním období už sám je „tradičním politikem“, ale hlavně nad ním visí nikoliv neurčitě mlhavé „někdo krade“, ale hrozí mu zcela reálné a hmatatelné trestní stíhání.

Svým přístupem dokazuje, že jeho volební slogany nejsou nic než snůška prázdných slov, a vidí to každý, kdo se podívá s odstupem.

Cíl setkání:
Ukázat absurditu situace, do které se dostáváme. Upozornit na pět velkých rizikových faktorů Andreje Babiše pro Českou republiku (více na www.5faktoru.cz):

1) Život A.B. za komunismu – výhodné soužití s totalitním režimem.
2) Neznámý původ bohatství. Nejistota, komu dluží Andrej Babiš.
3) Obrovská moc v České republice.
4) Obchodní praktiky a způsoby.
5) Politické chování, záměry a metody.

V jednom má tedy Andrej Babiš pravdu: Tyhle volby budou nejdůležitější v historii samostatné ČR.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]