Zjistěte jednoduchým trikem, zda nejste na prvním rande v nebezpečí

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

První schůzka s možným novým partnerem vyvolává v lidech nejen nervozitu, ale občas také obavy. Není divu, v době sociálních sítí se totiž seznamujeme s lidmi, o nichž nevíme vůbec nic. Existuje však trik, kterým zjistíte, zda byla vaše obava na místě. Radu najdete na TikToku.

Mollie Trainorová měla jako mnoho žen z prvního rande vždy velký respekt, od chvíle, kdy ji dobrou radou do života obdařil odborník na sebeobranu, je už trochu klidnější.

Přestože se nejednalo o žádný tajný chvat, kterým by Mollie mohla případného agresora zlikvidovat, bere žena radu jako zcela stěžejní. “Kdykoli jste na prvním rande s mužem, najděte si v určitém okamžiku schůzky důvod, proč říct ne,” říká na sociální síti.

„Nemusí to být nic velkého, ani nemusíš být kvůli tomu hrubá,” dodává Mollie a vysvětluje, že podle reakce člověka na to, když mu řeknete ne, se hodně pozná. Uvádí i příklad. “Dívka to jednou udělala a reakce jejího “partnera” se jí nelíbila. Později se ji na tom rande pokusil napadnout na restauračním záchodě,” uvádí Mollie.

Vždy se nemusí jednat o “NE” na nabídku sexu, či pokusu o polibek. Stačí prý vyzkoušet daleko obyčejnější téma, u nějž vycítíme, že by se protějšek mohl cítit ranění či uražený. Každopádně je dobré reakce sledovat, může to totiž předejít nejen špatnému vztahu, ale také třeba nebezpečí napadení.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články