Zkušenosti pro učitele

()

Na 1. IT Gymnáziu se pokoušejí o širší využití technologií ve vzdělávání. Jejich příklady realizace a zkušenosti najdete v nové publikaci institutu TOPAZ Pravicová řešení politických výzev pro rok 2022, která je nyní k dispozici ke stažení zdarma.

Markéta Fibigerová a Markéta Tuhá představují alternativní pohled na online výuku a digitalizaci středního vzdělávání. Odhalují některé mylné představy o využití technologií ve školství a tvrdí, že studenty je třeba s technologiemi naučit zacházet místo jejich zákazu a omezování.

Tyto autorky s necelou desítkou dalších odborníků přispěly do nové publikace, kterou vydává institut TOPAZ a která je společným počinem s Wilfried Martens Centre for European Studies a Konrad Adenauer-Stiftung. Kniha, kterou můžete zdarma získat, obsahuje devět esejů k současným problémům ve světě i v České republice. Mezi autory patří politologové, učitelé, experti na média nebo mezinárodní vztahy a ekonomii.

Informace o nových knihách TOPAZu můžete dostávat na váš e-mail: https://bit.ly/3AP22bx 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu freeczechmedia@gmail.com