Zkusme zatočit s tím šmejdem, vyzývá herec Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer (FB L.Langmajera)

Lukáš Langmajer | FOTO: FB L.Langmajera

Stále více herců se začíná vyjadřovat k současné politice a v drtivé většině se jedná o kritiku premiéra Andreje Babiše nebo prezidenta Miloše Zemana. Na svém facebookovém profilu se nad tím, co se u nás děje, průběžně pozastavuje i Lukáš Langmajer. Herec, známý například z filmu Bobule nebo pro mnohé kultovního seriálu Okresní přebor, nedokáže pochopit podporu bývalému spolupracovníkovi StB. Více iniciativy by však čekal také od opozičních stran.

Lukáš Langmajer k současné situaci:

Trochu té politiky po dlouhé době, dovolím si.

Cestou v autě, z dnešního výletu, děti spaly, žena má ve svém světě a já v poslechu Českého rozhlasu. Nadšeně už po mnoho let hltám příběhy 20 století. V dnešním, jako už mnohokrát, vyprávěli své zážitky s vládou bolševiků. Tolik let, díky úctyhodné práci redaktorů pořadu shromažďují vzpomínky lidí, kterým komunismus otočil život naruby.

Mnozí jsou stále naživu a skoro 30 procentům právoplatných voličů není překážkou, že lídr hnuti ANO a předseda vlády spolupracoval s StB.

StB která lidí perzekuovala, okrádala na svobodě a majetku, vraždila. . . Na mnohých důležitých místech sedí komunisté a spolurozhoduji o směřování naší společnosti.

Lidé, kteří převracejí dějiny, šlapou a plivou na ně.

Bezzubá opozice usnula na vavřínech a krom věčného upozorňování na nezpochybnitelné, není schopna vytvořit program, který osloví voliče A.B.

Tolik tisíc lidí v ulicích vyslovilo podporu, kterou nejsou schopni z ulice zvednout a přetavit v úspěch.

Jdou mi z toho oči šejdrem.

Zdar a zkusme zatočit s tím šmejdem.

Trochu té politiky po dlouhé době, dovolím si. Cestou v autě, z dnešního výletu, děti spaly, žena má, ve svém světě a…

Zveřejnil(a) Lukáš Langmajer dne Sobota 13. července 2019

Nebylo to však poprvé, kdy se Lukáš Langmajer vyjádřil.

Potulný kazatel, hlava velké sekty, vstoupil v nedělní podvečer do města. Drama pašyjového týdne vyvrcholilo návrhem…

Zveřejnil(a) Lukáš Langmajer dne Čtvrtek 18. dubna 2019

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]