Zmatený muž ničil 5G vysílače. Na politiku se naštěstí nedal. Zatím

Ilustrační foto. (Pixabay.com/geralt)

Ilustrační foto. | FOTO: Pixabay.com/geralt

Lidem se kolečka v hlavě přesypávají různým způsobem. Pokud si najdou dost stoupenců, už se jejich poblouznění může říkat názor. Dokud jen mluví a nejednají, neseberou je a mohou se uchytit i v politice, jak jsme bohužel svědky.

Muž, o kterém pojednává následující zpráva, přešel od myšlenky hned k činům.

„Policie obvinila jednatřicetiletého muže kvůli poškození devíti vysílačů tuzemských mobilních operátorů v okolí Jihlavy. Podle vyšetřovatelů možná podlehl dezinformacím o údajné škodlivosti mobilních 5G sítí. Nyní je ve vazbě, hrozí mu až šest let vězení. Na případ upozornil Deník. Mluvčí policie Jana Kroutilová řekla, že policie podezřelého zadržela minulý týden a obvinila z poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení a přečinu poškození cizí věci. Muž údajně pákovými kleštěmi přestřihl kabely vedoucí do technologického zařízení, od signálu tím odpojil tisíce lidí, kteří se tak nemohli dovolat ani na integrovaný záchranný systém. Kleště měl při zadržení u sebe.“

()

Vysílače poškozoval od 11. září. Škoda je zhruba 700 tisíc korun. Kromě této akce je vyšetřován v souvislosti s fyzickým napadením pětadvacetiletého muže, kterého v červnu v Jihlavě na ulici před domem náhle opakovaně udeřil pěstí.

Ještě že to nebyl příslušník hord migrantů, který tak dával najevo svou nenávist k západní civilizaci. To by se Tomio Okamura na facebooku asi upsal k smrti.

Jeden pomatený ještě sám o sobě neznamená soumrak celonárodního rozumu. Takoví lidé byli vždycky. Podpora Lubomíra Volného a jeho zmatené sekty s kněžkami Bobošíkovou a Lipovskou dopadla ve volbách dost nevalně. Krize kritického myšlení ale může mít i jiné podoby a projevit se masověji. Třeba v boji proti očkování, který se někdy maskuje jako hnutí za občanské svobody proti covidové diktatuře. Když u toho nevypadáte jako Volný a neděláte ze sebe prvoplánově šaška, projde vám to. Argumenty proti očkování nejsou o nic chytřejší, než když někdo vykládá o chemtrails a jak Američané nebyli na Měsíci. Boj proti dezinformacím stát poněkud zanedbal. Stejně jako zanedbal kvůli neschopné vládě mnoho dalších věcí. Čím delší prodleva, tím hůř. Mysl mnoha lidí už je pozměněna, nikoli tajemnými vlnami, ale vlnami řízené propagandy. Nízké IQ je jen živná půda, samo o sobě tu temnotu v hlavách nevysvětluje. Na boj s rozkladem se měli najít odborníci. Lepší pozdě než nikdy. Nic jiného nám stejně nezbývá.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]